Land Rover

Predstavujeme nový Range Rover Velar

Zaregistrujte sa a budete medzi prvými, ktorí získajú najnovšie informácie o našom novom modeli Range Rover Velar ešte pred jeho odhalením.

Vami poskytnuté informácie použije automobilka Land Rover tak, aby ste dostali najnovšie informácie ohľadom nového modelu Range Rover Velar. Viac informácií nájdete v časti Súkromie a ochrana osobných údajov.

Polia označené hviezdičkou sú povinné.

1 OSOBNÉ ÚDAJE
 
 
2 SÚHLAS

Aby bolo možné tento formulár odoslať, automobilka Land Rover potrebuje adresu, e-mailovú adresu a telefónne číslo. Poskytnutím týchto informácií súhlasíte s tým, že vás budeme prostredníctvom uvedených kanálov kontaktovať, pokiaľ nevyjadríte nesúhlas s kontaktovaním zrušením označenia políčka nižšie. Land Rover použije všetky získané informácie o vás na informovanie o nových produktoch a službách a na zlepšenie poskytovaných služieb. S vašimi údajmi budeme zaobchádzať v zmysle Zákona o ochrane osobných údajov. Vami poskytnuté údaje bude mať k dispozícii len automobilka Land Rover, jej partnerské alebo dcérske spoločnosti, agentúry, predajcovia alebo spoločnosti poskytujúce súvisiace služby. Ak chcete aktualizovať alebo upraviť údaje, ktoré ste nám dobrovoľne poskytli, kontaktuje administratívne oddelenie Land Rover na telefónnom čísle 0800 110 110.

 

Copyright © Jaguar Land Rover Limited 2017