Land Rover

 

Oto nowy Land Rover Defender. Jedyny w swoim rodzaju. Stworzyliśmy samochód cechujący się wytrzymałością i legendarnymi zdolnościami terenowymi. Defender ewoluował. Śledź naszą podróż, w której będziemy testować pojazd do absolutnego maksimum.

1 Dane osobowe
2 Wyrażenie zgody
Administratorem danych jest British Automotive Polska S.A., Generalny Importer Jaguar Land Rover w Polsce, z siedzibą w Warszawie, ul. Szyszkowa 35/37, 02-285 Warszawa, zwana dalej jako „Importer”. Importer powołał Inspektora Ochrony Danych, z którym można skontaktować się poprzez: e-mail: iod@ba-holding.pl, adres korespondencyjny: ul. Narbutta 22 lok. 23, 02-541 Warszawa. Dane osobowe podane w formularzu przetwarzane są dla celów związanych z wysyłką newslettera i innych informacji handlowych, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, dalej jako „RODO”). Mają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. W przypadku stwierdzenia, że przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy RODO, osoba której dane dotyczą ma prawo wnieść skargę do właściwego organu nadzorczego w zakresie ochrony danych osobowych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, choć niezbędne do zapisania się na newsletter. Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom Importera lub podmiotom udzielającym wsparcia Importerowi zgodnie z zawartymi umowami powierzenia. W innych przypadkach dane osobowe mogą być udostępniane podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa lub innym podmiotom, jeżeli wynika to wyraźnie z odrębnie złożonej zgody na udostępnienie. Dane osobowe będą przechowywane do czasu odwołania zgody.
 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Generalnego Importera Jaguar Land Rover w Polsce British Automotive Polska S.A., moich danych osobowych w celu: