1
Dane Osobowe
Administratorem danych jest R. Karlik Sp. k., z siedzibą w Poznaniu (61-131) przy ul. Kaliskiej 24. Dane osobowe zbierane są dla celów związanych z zapisaniem się na jazdę próbną oraz w celu badania satysfakcji. Realizacja badania satysfakcji jest jednak uzależniona od wyrażenia przez Panią/Pana zgody. W razie wyrażenia stosownej zgody dane osobowe zostaną również udostępnione do Jaguar Land Rover Limited w związku z realizacją badania satysfakcji. Dane osobowe mogą również zostać udostępnione podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.
Wyrażam zgodę na rzecz R. Karlik sp. k. na:
 
 
Pani/Pana dane osobowe mogą być przetwarzane przez British Automotive Polska S.A. Generalnego Importera Jaguar Land Rover w Polsce, z siedzibą w Warszawie, Szyszkowa 35/37, 02-285 Warszawa, w przypadku wyrażenia odrębnej zgody i w celach objętych oświadczeniem zgody. Podanie danych osobowych jest dobrowolne a osobom, których dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez British Automotive Polska S.A., ul. Szyszkowa 35/37, 02-285 Warszawa moich danych osobowych w celu: