Prosimy o wypełnienie swoich danych poniżej, dealer marki Jaguar skontaktuje się z Państwem, aby poinformować w jaki sposób mogą się Państwo stać pierwszymi posiadaczami produkcyjnej wersji modelu I‑PACE w momencie jego wejścia do sprzedaży w drugiej połowie 2018 roku.

Dodatkowo będziecie Państwo posiadać najświeższe informacje dotyczące produktu oraz naszych nadchodzących, ekskluzywnych wydarzeniach.

Pola oznaczone * są obowiązkowe.

1
Dane osobowe
 
 
2
Aktualnie posiadany samochód
3
Preferowany Dealer
4
Wyrażenie zgody
WAŻNE: Podając te informacje użytkownik wyraża zgodę na kontakt za pomocą poniższych metod komunikacji, o ile nie wskazują na to inaczej odznaczenia którejkolwiek z poniższych zgód. Podane dane osobowe mogą być przetwarzane przez British Automotive Polska S.A. Generalnego Importera Jaguar Land Rover w Polsce, z siedzibą w Warszawie, ul. Szyszkowa 35/37, 02-285 Warszawa, w celach związanych z wysyłką newslettera, a za odrębnie wyrażoną zgodą - innych informacji handlowych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, lecz niezbędne dla zrealizowania ww. celów, a osobom, których dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.
 
 
 
 
5
Warunki