Premiera wkrótce! Pierwszy kompaktowy SUV marki Jaguar łączący atrakcyjny wygląd, codzienną praktyczność oraz zwinność, pozwalając uczynić go najbardziej dynamicznym samochodem w swoim segmencie. W związku ze zbliżającą się wielkimi krokami premierą, będziemy na bieżąco informować o wszelkich nowościach związanych z modelem.

Pola oznaczone * są obowiązkowe.

1
Dane osobowe
2
Wyrażenie zgody
 
 
Podane dane osobowe mogą być przetwarzane przez British Automotive Polska S.A. Generalnego Importera Jaguar Land Rover w Polsce, z siedzibą w Warszawie, ul. Szyszkowa 35/37, 02-285 Warszawa, w celach związanych z wysyłką informacji o najnowszym modelu E-Pace, a za odrębnie wyrażoną zgodą - innych informacji handlowych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, lecz niezbędne dla zrealizowania ww. celów, a osobom, których dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

W przypadku wyrażenia odrębnej zgody Państwa dane osobowe mogą być udostępnione przez British Automotive S.A. i przetwarzane w zakresie i celu objętym wyrażoną zgodą przez podmioty z sieci dealerskiej Jaguar. Podanie danych osobowych dla realizacji tego celu jest także dobrowolne a osobom, których dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania u podmiotu, któremu dane za wyrażoną zgodą zostaną udostępnione.